Джин вишневий  "Crazy sparrow"

Джин вишневий "Crazy sparrow"

Джин “Crazy sparrow” – смак Скандинавії в бокалі. Насичена ароматика ялівцю, з легкою гірчинкою цедри і післясмаком вишні. Вживати охолодженим в чистому вигляді, а також у складі коктейлів. Основа: зерновий дистилят, потрійного перегону. Склад: ялівець, ягоди вишні, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Віскі "St. Patrick"

Віскі "St. Patrick"

Віскі “St. Patrick” – крафтовий ячмінний дистилят, підкопчений солод, витримка в хересній бочці. М’якість, димний аромат і ягідно – карамельний післясмак. Вживати в чистому вигляді. Основа: ячмінний дистилят, подвійного перегону. Склад: солод, ячмінь. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Джин оригінальний "Crazy sparrow"

Джин оригінальний "Crazy sparrow"

Джин “Crazy sparrow” – смак Скандинавії в бокалі. Насичена ароматика ялівцю, з легкою гірчинкою цедри і післясмаком спецій. Вживати охолодженим в чистому вигляді, а також у складі коктейлів. Основа: зерновий дистилят, потрійного перегону. Склад: ялівець, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Джин смородиновий "Crazy sparrow"

Джин смородиновий "Crazy sparrow"

Джин “Crazy sparrow” – смак Скандинавії в бокалі. Насичена ароматика ялівцю, з легкою гірчинкою цедри і післясмаком смородини. Вживати охолодженим в чистому вигляді, а також у складі коктейлів. Основа: зерновий дистилят, потрійного перегону. Склад: ялівець, ягоди смородини, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Джин малиновий "Crazy sparrow"

Джин малиновий "Crazy sparrow"

Джин “Crazy sparrow” – смак Скандинавії в бокалі. Насичена ароматика ялівцю, з легкою гірчинкою цедри і післясмаком малини. Вживати охолодженим в чистому вигляді, а також у складі коктейлів. Основа: зерновий дистилят, потрійного перегону. Склад: ялівець, ягоди малини, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Мініатюра

Мініатюра

Мініатюри в асортименті для колекцій і мандрівників. Основа: зерновий дистилят, потрійного перегону. Склад: ялівець, трави, фрукти, спеції. Об’єм: 50 мл Термін придатності: не обмежений.

Настоянка "Хрєновуха"

Настоянка "Хрєновуха"

Настоянка “Хрєновуха” – напій з характером для поціновувачів крафтової української кухні. Мяка на смак, насичена ароматика, з легкою гірчинкою та медовим післясмаком. Смакує з холодцем та м’ясними стравами. Основа: зерновий дистилят. Склад: корінь хріну, імбир, лимон, мед, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: необмежений.

Ром "Octopus"

Ром "Octopus"

Ром “Octopus” (репліка) – легендарний напій вільних та відважних підкорювачів морів. Класичний смак рому, з післясмаком тропічних фруктів та спецій. Смакує охолодженим в чистому вигляді, та у складі коктелів. Основа: зерновий дистилят, подвійної перегонки. Склад: трави, фрукти, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Мескаль "Machu Picchu"

Мескаль "Machu Picchu"

Мескаль “Machu Picchu” (репліка) – крафтовий дистилят з додаванням соку агави та спецій. М’якість та карамельний післясмак. Смакує як аперитив та до десертів. Основа: зерновий дистилят, подвійного перегону. Склад: сік агави, спеції. Обсяг: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Бітер "Grasses whisper"

Бітер "Grasses whisper"

Бітер “Grasses whisper” – крафтовий бітер, у складі якого понад 30 компонентів: трав, спецій, коріння. Насичений коньячний колір, терпкість дубової кори і кореня калгану, полин, меліса, звіробій, витяжка з трав, зібраних професійними травниками в чисто-екологічній місцевості України, спеції. Вживати сильно охолодженим в чистому вигляді та у складі коктелів. Основа: зерновий дистилят, подвійного перегону. Склад: трави,…