Бальзам "Старий Кіевъ"

Бальзам "Старий Кіевъ"

Агатовий гіркий бальзам “Старий Кіевъ” – відтворений за старовинною рецептурою IХХ століття аптекарів старого Києва. Ретельно відібрані корені, рослинні та ягідні компоненти піддаються процесу мацерації для отримання дорогоцінного елексиру, якийвитримується в дубовій бочці для очищення, гармонізації та набуття магічних властивостей. Це ритуальний процес, результатом якого є складний і збалансований смак агатового гіркого бальзаму. Основа: зерновий…

Лікер "Corazon negro"

Лікер "Corazon negro"

Лікер “Corazon negro” – настояний на стиглих ягодах бузини, зібраних в екологічній місцевості України з додаванням спецій. Смак терпкий з нотами тропічних фруктів. Багатий на вітаміни та мінерали. Вживати охолодженим в чистому вигляді. Основа: дистилят подвійного перегону. Склад: ягоди бузини, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Віскі "St. Patrick"

Віскі "St. Patrick"

Віскі “St. Patrick” – крафтовий ячмінний дистилят, підкопчений солод, витримка в хересній бочці. М’якість, димний аромат і ягідно – карамельний післясмак. Вживати в чистому вигляді. Основа: ячмінний дистилят, подвійного перегону. Склад: солод, ячмінь. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Джин "Crazy sparrow"

Джин "Crazy sparrow"

Джин “Crazy sparrow” – смак Скандинавії в бокалі. Насичена ароматика ялівцю, з легкою гірчинкою цедри і післясмаком спецій. Вживати охолодженим в чистому вигляді, а також у складі коктейлів. Основа: зерновий дистилят, потрійного перегону. Склад: ялівець, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Мініатюра

Мініатюра

Мініатюри в асортименті для колекцій і мандрівників. Основа: зерновий дистилят, потрійного перегону. Склад: ялівець, трави, фрукти, спеції. Об’єм: 50 мл Термін придатності: не обмежений.

Настоянка "Хріновуха"

Настоянка "Хріновуха"

Настоянка “Хріновуха” – напій з характером для поціновувачів крафтової української кухні. Мяка на смак, насичена ароматика, з легкою гірчинкою та медовим післясмаком. Смакує з холодцем та м’ясними стравами. Основа: зерновий дистилят. Склад: корінь хріну, імбир, лимон, мед, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: необмежений.

Ром "Octopus"

Ром "Octopus"

Ром “Octopus” (репліка) – легендарний напій вільних та відважних підкорювачів морів. Класичний смак рому, з післясмаком тропічних фруктів та спецій. Смакує охолодженим в чистому вигляді, та у складі коктелів. Основа: зерновий дистилят, подвійної перегонки. Склад: трави, фрукти, спеції. Об’єм: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Мескаль "Machu Picchu"

Мескаль "Machu Picchu"

Мескаль “Machu Picchu” (репліка) – крафтовий дистилят з додаванням соку агави та спецій. М’якість та карамельний післясмак. Смакує як аперитив та до десертів. Основа: зерновий дистилят, подвійного перегону. Склад: сік агави, спеції. Обсяг: 500 мл Термін придатності: не обмежений.

Бітер "Grasses whisper"

Бітер "Grasses whisper"

Бітер “Grasses whisper” – крафтовий бітер, у складі якого понад 30 компонентів: трав, спецій, коріння. Насичений коньячний колір, терпкість дубової кори і кореня калгану, полин, меліса, звіробій, витяжка з трав, зібраних професійними травниками в чисто-екологічній місцевості України, спеції. Вживати сильно охолодженим в чистому вигляді та у складі коктелів. Основа: зерновий дистилят, подвійного перегону. Склад: трави,…

Настоянка "Oak"

Настоянка "Oak"

Настоянка “Oak” – крафтова настоянка на трісці французького дуба середньої прожарки, вивареної у натуральному вишневому соку. Терпкість дуба, фруктові ноти та карамельний післясмак. Смакує до м’ясного столу. Основа: зерновий дистилят, подвійного перегону. Склад: тріска французького дуба. Обсяг: 500 мл Термін придатності: не обмежений.